B O P E ikariam.rs. alfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B O P E ikariam.rs. alfa

Forum saveza BOPE i BOPE-W
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Predlozi,kritike....

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Markus Dominus




Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.03.2010
Godina : 40

Predlozi,kritike.... Empty
PočaljiNaslov: Predlozi,kritike....   Predlozi,kritike.... Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 6:08 am

Kao sto sam naslov govori,zeleo bih da imamo jednu temu u kojoj cemo diskutovati sta valja i sta ne valja unutar saveza.
Svi predlozi su dobrodosli i bilo bi lepo da sto vise unapredimo BOPE BOPEw
tako da slobodno kome nesto smeta,ili zeli ima predlog da se nesto ubaci nek iznese ovde
Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Silent Warrior
Admin
Silent Warrior


Broj poruka : 31
Datum upisa : 13.02.2010
Godina : 44
Lokacija : Odžaci

Predlozi,kritike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi,kritike....   Predlozi,kritike.... Icon_minitimePet Mar 26, 2010 10:22 am

Evo imam ja jedan predlog pa bi bilo dobro da i ostali kažu svoje mišljenje o njemu,mislim da bi bilo dobro da pomognemo malo aktivne igrače koj su ispod 5k poena,recimo jednom nedeljno da im se šalje po 5k svih resa dok neojačaju do nekog odredjenog broja poena koj bi dogovorili ako zaživi ovo,za igrače koj imaju 5-6 gradova razvijenih to nije uopšte problem,ja se prvi prijavljujem za tu akciju,dakle da čujem šta mislite o tome,na post neka odgovaraju samo ljudi sa preko 5k poena
Nazad na vrh Ići dole
https://bope-wing.forumsr.com
Markus Dominus




Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.03.2010
Godina : 40

Predlozi,kritike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi,kritike....   Predlozi,kritike.... Icon_minitimePon Mar 29, 2010 9:55 am

Slazem se naravno da bi mogli da pomognemo manjim a aktivnim igracima,u maticnom savezu se pomazemo a pomagacemo i wing i ja cu da posaljem nesto osnovnih resursa(drva i mermer)
odlicna ideja
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_MrSkocko




Broj poruka : 1
Datum upisa : 29.03.2010

Predlozi,kritike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi,kritike....   Predlozi,kritike.... Icon_minitimePon Mar 29, 2010 1:49 pm

Ja cu isto da pomazem, nista bez mene Smile!
Nazad na vrh Ići dole
BLADE
Admin
BLADE


Broj poruka : 10
Datum upisa : 16.03.2010
Godina : 29
Lokacija : Novi Sad

Predlozi,kritike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi,kritike....   Predlozi,kritike.... Icon_minitimeSre Mar 31, 2010 1:11 pm

i ja se isto se slazem!!!
Nazad na vrh Ići dole
vanjica
Admin
vanjica


Broj poruka : 10
Datum upisa : 16.03.2010

Predlozi,kritike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi,kritike....   Predlozi,kritike.... Icon_minitimeSre Apr 21, 2010 1:14 pm

Ja vec to radim...........

inace kao sto znate imamo i korinatorku BOPE-Palomitu i BOPEw-Mashu,pa kome god treba pomoc oko resa neka se javi!

Palomita:66:7(platonopolis)
66:7(magik marble)
59:10(Šardone)
65:7(In Vino Veritas)
63:10(Kristall forest)

Ovo su ostrva za kontakt Palomite!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlozi,kritike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi,kritike....   Predlozi,kritike.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi,kritike....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
B O P E ikariam.rs. alfa :: POMOĆ I PITANJA-
Skoči na: